Poznaj nas

Jesteśmy niewielką oddaną grupą osób, pełnych pasji programowania i nowych technologii którzy pomogą Twojej firmie odnieść sukces w kanale sprzedaży internetowej B2B.

Trochę o nas…

Stworzyliśmy SoftSolutions, aby pomóc każdemu sprzedawcy lepiej komunikować się ze swoimi kontrahentami przez sprzedaż produktów za pomocą portalu B2B a jednocześnie automatyzując procesy od zakupu do zamówienia w systemie ERP.

Od 2015 roku wspieramy firmy w obsłudze informatycznej z dziedziny administracji serwerami, utrzymania sieci, automatyzacji procesów. Rosnące potrzeby firm stały się motorem napędowym do stworzenia unikalnego narzędzia które będzie połączone z systemem ERP w prosty sposób a jednocześnie będzie skalowalne w przyszłości bez ogromnych nakładów finansowych w rozwiązania customowe.

Dostrzegliśmy problem który pojawia się wielokrotnie kiedy firmy handlowe są namawiane do zakupów rozwiązań dostarczanych przez producenta ERP lub ich moduły są ograniczone funkcjonalnie i nie wpisują się w ramy działalności.

Idąc tym tropem nasze działania skupiły się na znalezieniu oprogramowania z dużą społecznością nie tylko programistów na rynku, ale również informacji dostępnych w sieci. Wybór padł na darmowe rozwiązanie WooCommerce. Oprogramowanie idealne do dalszego skalowania a ilość darmowych wtyczek przekracza 60 000. Obecnie w Polsce nie ma integratora który nie posiadałby swojej darmowej wtyczki do WooCommerce.

Ostatnim krokiem było wprowadzenie technologii bezpiecznego połączenia systemu ERP z platformą B2B. Posiadając wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy dedykowany konektor bazujący na rozwiązaniu VPN, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa przekazywania danych pomiędzy systemami.

Tworząc powyższe rozwiązanie kierowaliśmy się opinią naszych klientów dlatego niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoją sprzedaż, ułatwić kontrahentom składanie zamówień, w krótkim czasie wdrożyć moduł integrujący ze znanym marketplace, zautomatyzować procesy sprzedaży internetowej. Narzędzie w postaci platformy B2B sprawią, że sukces stanie się łatwiejszy a w ostateczności doprowadzi nas do wyznaczonego celu.

Nasz zespół

Daniel Winiarczyk

Founder

Marcin Sawicki

Full-stack Developer

Łukasz Świerzewski

Administrator

Paweł Rzeszot

Grafik | Programista

Szukasz informacji? Chcesz dokonać integracji lub chciałbyś się dowiedzieć więcej szczegółów na temat funkcjonowania platformy B2B?