Platforma B2B dla Wapro Mag

Platforma B2B dla Wapro Mag

Platforma B2B jest dostosowane do pracy z programem ERP – Wapro Mag. Dzięki procesom automatycznego zakładania zamówień i synchronizacji stanów magazynowych możesz maksymalnie skoncentrować się na sprzedaży.

Zainwestuj w nasze narzędzie jakim jest platforma B2B, by obsługiwać lepiej swoich kontrahentów oraz rozszerzać kanały sprzedaży.

Czym jest platforma B2B?

Platforma B2B to skrót od business-to-business i odnosi się do modelu biznesowego, w którym firmy prowadzą transakcje handlowe i współpracują ze sobą. Jest to rodzaj rynku, na którym przedsiębiorstwa sprzedają swoje produkty lub usługi innym firmom, a nie bezpośrednio konsumentom – B2C.

W skrócie, platforma B2B to miejsce, gdzie firmy nawiązują relacje biznesowe, dokonują transakcji handlowych i wymieniają się informacjami w celu wspierania swoich działań biznesowych.

Dlaczego warto wdrożyć platformę B2B dla Wapro Mag?

Jak SPRZEDAWĆ WIĘCEJ w B2B online?

Jak skutecznie zamieniać klientów z B2C na B2B?

W dynamicznym świecie biznesu, gdzie konkurencja jest zacięta, przedsiębiorstwa często poszukują nowych dróg rozwoju.

Jednym ze skutecznych podejść może być zmiana klientów B2C na B2B. Zamiana klientów z jednej grupy na drugą wymaga jednak pewnych narzędzi i zrozumienia specyfiki.

Załóżmy jesteś producentem, hurtownikiem, sprzedawcą B2B posiadasz swoją grupę kontrahentów i chciałbyś pozyskiwać ich więcej. Platforma B2B znacząco może ułatwić ten proces.

Wyselekcjonowane produkty które sprawdzają się w tradycyjnym sposobie sprzedaży, możesz dodać do platformy B2B, a za pomocą platformy udostępniać je w innych kanałach takich jak allegro, amazon ect. W ten sposób rozszerzysz znacząco swoją widoczność produktów, usług oraz markę.

Nie wszyscy klienci są B2C. Kiedy zakupu dokona klient B2B warto zbudować relacje i długotrwałe partnerstwo. W B2B budowanie relacji jest kluczowe. Klienci biznesowi poszukują partnerów, którzy nie tylko dostarczą produkt lub usługę, ale także zrozumieją ich potrzeby i będą gotowi dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych. Inwestycja w budowanie długotrwałych relacji może przynieść korzyści przez wiele lat.


Co zyskujesz dzięki naszej platformie B2B dla Wapro Mag?

1

Platformę B2B w wersji podstawowej uruchamiamy już po zarejestrowaniu na naszej stronie.

2

Platforma jest darmowa, rozliczenie rozpoczyna się dopiero po przekroczeniu 10 zamówień.

3

Rozwiązujemy problem z utrzymaniem strony na serwerze, administrując całą infrastrukturą.

4

Redukcja niepotrzebnych wydatków na zakup modułów w systemach ERP.

5

W ramach wybranego pakietu wsparcie bezpośrednio od programisty.


Jakiej technologii używamy?

Platforma B2B bazuje na silniku WooCommerce dostarczonym przez WordPress z której korzysta 29% światowego rynku. Jest jedną z najlepszych platform e-commerce typu open source.

Ranking dostępnych platform

WooCommerce i Shopify to najczęściej używane platformy e-commerce wśród 1 miliona najpopularniejszych witryn e-commerce, przy czym WooCommerce ma 29% udziału w rynku (w porównaniu z 21% Shopify).

Podczas gdy platformy B2B często wymagają wiedzy technicznej, WooCommerce jest zaskakująco łatwy do nauczenia i optymalizacji pod kątem szybkości.

Cechy:

✅ Elastyczny i konfigurowalny

✅ Szeroki wybór darmowych wtyczek

✅ Ogromna biblioteka rozszerzeń

✅ Wbudowane funkcje bezpieczeństwa

✅ Obsługiwanych jest wiele integracji

Dane z dnia 05.05.2022 – Źródło trendy BuiltWith

Chcesz ułatwić sprzedaż swoim kontrahentom i zautomatyzować komunikacje z innymi platformami?

Już dziś zacznij za darmo!